DOK is een sociale onderneming: impact maken staat bij ons voorop. DOK streeft naar een maatschappij waarin iedereen mee kan doen. Hoe wij dit doen? We bieden mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt een plek om te werken, om het beste uit zichzelf te halen in een professionele omgeving. Zo werken zij aan hun arbeidsvaardigheden en kunnen zij uiteindelijk doorstromen naar een duurzame baan. Dit maakt DOK bijzonder. En dit maakt het werken bij DOK bijzonder. Werk je bij DOK, dan werk je in een divers team van professionals en leerling-medewerkers. Hier vind je meer informatie over DOK en onze impactresultaten.
DOK is volop in ontwikkeling, we hebben ambitieuze groeiplannen. Nooit als doel op zich, altijd om onze impact te vergroten: het realiseren van die inclusie arbeidsmarkt.
Om het bestuur van de Stichting te versterken zijn wij op zoek naar:
Twee bestuursleden
die ervan overtuigd zijn dat sociaal ondernemen dé manier is om de transitie naar een inclusieve arbeidsmarkt te realiseren en die een bijdrage willen leveren aan de ontwikkeling en groei van DOK. Wij zijn op zoek naar een bestuurslid met het profiel “impact ondernemen” en naar een bestuurslid met kennis en ervaring met arbeidsparticipatie en met de doelgroep.
Profiel Impact Ondernemen
- Kennis van impact ondernemen
- Sociaal en verbindend ondernemend.
- Kennis en ervaring met marketing en communicatie
- Ondernemersmodellen doorgronden en opzetten
- Affiniteit met horeca en arbeidsparticipatie
- Gevoel voor de bijzondere context van de organisatie
- Gevoel voor de doelgroep
- Sparringspartner van medebestuursleden en directie op dit terrein
Profiel re-integratie
- Specifiek kennis van kwetsbare mensen met afstand tot de arbeidsmarkt (o.a. GGZ/VG doelgroep)
- Sociaalpedagogische achtergrond (zorgprofessional)
- Heeft kennis van o.a. WMO, Participatiewet en re-integratietrajecten
- Affiniteit met horeca
- Open oog voor uitdagingen waar onze doelgroep voor staat
- Affiniteit met ondernemen
- Sparringpartner van medebestuursleden en directie op dit terrein
Wat bieden wij?
- Je krijgt een kijkje in de keuken in de leukste sociale onderneming uit de regio
- Je draagt actief bij aan de groeiambities van DOK
- Je bent onderdeel van een bevlogen bestuur en een gemotiveerd team
- Een netwerk in de snel groeiende sector van impact ondernemen
- Mogelijkheid tot het opdoen van bestuurlijke ervaring
Over het bestuur van DOK
Het bestuur van DOK bestaat uit vijf bestuursleden. Het bestuur is oprecht betrokken bij de doelgroep en doelstelling van DOK. We zijn een hecht en complementair team dat met plezier kennis en netwerk inzet voor deze bijzondere onderneming. Naast hiervoor genoemde vragen wij daarom:
- Teamspeler
- Tijdsinvestering: het bestuur komt standaard circa 6 maal per jaar overdag bijeen
- Positief kritische houding
- Humor en relativeringsvermogen
De functie is onbezoldigd. Onkosten worden uiteraard vergoed. Meer informatie over de rol of de inhoud ervan kan worden ingewonnen bij de voorzitter van het bestuur Thijs Pennink (0653649627).
Belangstelling kan worden getoond door een korte motivatie per mail te sturen naar marijt@deoudekeuken.net.
Voor meer informatie over de Oude Keuken kijk je op onze website.