Communicatie & evenementen

Stage/werkervaringsplek

Wil jij niet alleen toffe evenementen bedenken, maar deze ook zelf organiseren en op de kaart zetten? En wil je daarmee écht voor anderen van betekenis zijn? Word dan medewerker Communicatie & Evenementen (óf kom stage lopen) bij DOK in Castricum!

DOK is méér dan een restaurant. Als sociale onderneming maken we maatschappelijke impact op verschillende manieren. Zo werken we met lokale, biologische producten en zorgen we voor passend werk voor mensen die wat extra ondersteuning nodig hebben.

Naast ons restaurant aan de Oude Parklaan in Castricum verzorgen we ook de catering op allerlei locaties, organiseren we feestjes en hosten we bijeenkomsten (van vergaderingen tot bruiloften tot feestjes). En we hebben nog veel meer plannen om impact te maken!

Wat ga je doen?

  • Je bedenkt en organiseert evenementen voor DOK.
  • Je promoot deze evenementen en zorgt voor de uitvoering.
  • Je werkt nauw samen met een collega en stemt af met ons team, van planning tot communicatie.

Wat zoeken wij?

Heb je als stagiair interesse in deze werkplek, dan zoeken wij iemand met het volgende profiel:

  • Je volgt een hbo- of mbo-opleiding, bijvoorbeeld Communicatie, Leisure & Events Management, of bent op zoek naar een werkervaringsplek.
  • Je hebt creatieve ideeën voor evenementen en activiteiten.
  • Je voelt je thuis in de horeca en werkt graag in een dynamische omgeving.

Ook is het mogelijk om deze functie te vervullen vanuit een Werkervaringsplek.

Wat bieden wij?

  • Minimaal 6 maanden werkervaringsplek of stage.
  • Een leerzame werkplek waar je veel kunt bijdragen.
  • Een marktconforme stagevergoeding.

Ben jij de medewerker die wij zoeken? Stuur je CV en korte motivatie naar marijt@deoudekeuken.net.

Op 22 september organiseren wij ons jaarlijkse bedrijfsuitje en zijn wij de hele dag gesloten.